İl Genelinde Mezarlıklarda Çalışmalar Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkların güvenliğinin sağlanmasıyla amacıyla 17 ilçedeki mezarlıklarda koruma amaçlı çit çalışmalarına devam ediyor.

İl Genelinde Mezarlıklarda Çalışmalar Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Saruhanlı ilçesine bağlı Develi, Dilek ve Hacımusa Mahallelerinde bulunan mezarlıklarda tamamlanan çit çalışmalarını yerinde inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, ilçelerde bulunan mezarlıkların güvenliğini sağlamak üzere yapmış olduğu ihale sonucunda 30 mahalle mezarlığında çit çalışmasına başladı. Çalışmalar birçok mahallede tamamlanırken bazı mahallelerde ise tamamlanma noktasına geldi. Çit çalışmalarının tamamlandığı Saruhanlı ilçesine bağlı Develi, Dilek ve Hacımusa mahalle mezarlıklarında incelemede bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya çalışmaları yerinde inceledi. Saruhanlı incelemesinde ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Müdürü Serdar Özgedik’i makamında ziyaret ederek, Saruhanlı’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Özgedik ile birlikte çit çalışmalarını yerinde inceleyen Uğur Topkaya’ya Develi, Dilek ve Hacımusa mahalle muhtarları da eşlik etti. Yüklenici firma yetkililerin de hazır bulunduğu incelemelerde Uğur Topkaya, firma yetkililerin yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4