Karakoca Mahallesi’ne Müjdelerle Gittiler

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünden oluşan heyet, Yunusemre ilçesine bağlı Karakoca Mahallesi Muhtarı Yaşar Canyar’ı ziyaret etti.

Karakoca Mahallesi’ne Müjdelerle Gittiler

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallede hayata geçirilecek altyapı ve akabinde yapılacak üst yapı çalışmaları ile ilgili Mahalle Muhtarı Canyar’a müjdeli haberler veren heyet, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy ve MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Yunusemre ilçesine bağlı Karakoca Mahallesi Muhtarı Yaşar Canyar'ı ziyaret etti. Yapılan ziyarette, Karakoca Mahallesi’ne yapılacak olan altyapı ve üst yapı çalışmalarının detayları görüşülerek, mahalle için hazırlanan projelerin önümüzdeki hafta ihaleye çıkma aşamasına gelindiğinin müjdesi verildi. Ayrıca bu sene ve önümüzdeki yıllar için gerek altyapı gerekse üst yapıda yapılacak yenilemeler muhtarla paylaşıldı.

Muhtar, Müjdeleri Memnuniyetle Karşıladı

Ziyareti nedeniyle Büyükşehir ve MASKİ’den oluşan heyete teşekkürlerini ileten Karakoca Mahallesi Muhtarı Yaşar Canyar, mahalleleri için paylaşılan müjdeler nedeniyle başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ çalışanlarına da ayrıca teşekkür etti. Muhtar Canyar, yapılan ziyarette aldığı hizmetlerin mahallesine ve mahallesinde bulunan arazilere çok büyük değer kattığından bahsederken, mahallelerine komşu olan İzmir'e bağlı bölgelerin bu hizmetleri imrenerek takip ettiğini aktardı. Ziyaret sonunda Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Daire Başkanları Ergün Aksoy ile Serpil Çakır, Başkan Cengiz Ergün’ün hediyelerini Muhtar Canyar’a takdim ederek, görevlerinde başarı dilekleriyle mahalleden ayrıldılar.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4