Kepeneklinin İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı ve Verimli

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli Mahallesinde içme suyu deposunun bakım onarımını yaparak hanelere daha verimli daha temiz ve kesintisiz su ulaşmasını sağladı.

Kepeneklinin İçme Suyu Deposu Daha Sağlıklı ve Verimli

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarının bakım onarımını yaparak vatandaşlara temin edilen suyun kalitesini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım onarım çalışması tamamlandı. Deponun fayans döşemeleri ve yalıtım sisteminin yapılmasıyla kayıp kaçakların önüne geçildi. Depoda boya badana işlemleri de yapılarak manevra odası yenilendi.
“Cengiz Başkanın elini attığı yer güzelleşiyor”
Kepenekli Mahalle Muhtarı Mehmet Çulha, “Mahallemizde bulunan içme suyu depomuz 1985 yıllarında yenileme çalışması yapılmıştı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Elini attığı her yeri güzelleştirdi. Özellikle içme suyu konusunda bir takım sıkıntılarımız vardı. MASKİ ekipleri depomuzu baştan aşağıya yenileyerek sağlıklı bir hale getirdi. Ben mahallem ve şahsım adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4