Kıranköy Mahallesinde Su Sorunu Tarihe Karıştı

MASKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sağlamak amacıyla Gördes ilçesine bağlı Kıranköy Mahallesinde başladığı yeni açılan sondaja 1250 metre enerji hattı ve 3 kilometrelik içme suyu terfi hattı çalışmalarını tamamladı.

Kıranköy Mahallesinde Su Sorunu Tarihe Karıştı

Mahalle muhtarı Mehmet Aydın, “Cengiz Başkanımız ile mahallemizde artık su sorunu tarihe karıştı. Bu hizmeti asla unutmayacağız” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sistemleri sunmak adına mesaisini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince Gördes ilçesine bağlı Kıranköy Mahallesinde başlatılan yeni açılan sondaja 1250 metre enerji hattı ve 3 kilometrelik içme suyu terfi hattı çalışmaları tamamlandı. İçme suyu deposuna bağlantı yapılarak su verildi. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte mahalledeki vatandaşlar sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuştu. Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz ve MASKİ İlçe Şefi Türker Kesici de çalışmalar boyunca mahalle muhtarı Mehmet Aydın ve mahalleliyi yalnız bırakmadı.

“Cengiz Başkan sesimizi duydu”

Kıranköy Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın, “Mahallemizde bir süredir yer altı sularının çekilmesinden kaynaklı su sıkıntısı yaşıyorduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Sesimizi kısa süre içerisinde duyarak bizleri susuzluğa mahkum etmedi. Ekipler çok güzel bir çalışma yaparak kısa süre içerisinde tamamladı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4