Kırsal Mahallelerde MASKİ Farkı

Daha sağlıklı altyapı ağları oluşturmak için yoğun mesai harcayan MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Kasar Mahallesinde bin 200 metrelik içme suyu hattı döşeme çalışmasına başladı.

Kırsal Mahallelerde MASKİ Farkı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı yatırımlarla kırsal mahallelerin refah seviyesini yükseltiyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında Köprübaşı’nın Kasar Mahallesi de değişimi yaşıyor. Mahallede bin 200 metre içme suyu hattı sağlıklı bir yapıya kavuşturuluyor. Altyapı çalışmalarının ardından Kasar da 7 bin metrekare de kilit parke taş döşeme işi yapılacak. Çalışmalar devam ederken Yatırım ve İnşaat Dairesi Mühendisleri de devam eden üstyapı işlerinin takibini yaptı. Çalışmayı Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Enver Çetin de yerinde inceledi.

“Cengiz Başkana mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum”

Mahalle Muhtarı İbrahim Kırılmış, “Devamlı arıza yaşana eskimiş borularımızın yenileriyle değiştirilmesi bizleri memnun ediyor. Bu işte emeği geçen herkese, özellikle Cengiz Başkana mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4