Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Sahadaki Denetimlerine Devam Etti 

Vatandaşların sağlığı ve huzuru için Manisa Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kademeli normalleşme sonrası ilk hafta sonunda denetimler yapıldı.

Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Sahadaki Denetimlerine Devam Etti 

Toplu ulaşım araçlarını, işçi servislerini ve işyerlerini denetleyen ekipler, kurallara uyup uyulmadığı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına yönelik uyarılarda bulundu.

Kademeli normalleşme sürecinin ilk hafta sonunda Manisa Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda denetimlerine devam ederek, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi. Vatandaşların ulaşım sağladıkları toplu taşıma ve işçi servis araçlarında, kafe ve çay bahçeleri ve lokanta gibi işletmelerde denetimlerde bulunan zabıta ekipleri, vatandaşların maske takıp takmadıkları, mesafeye dikkat edip etmediklerini ve dezenfeksiyon gibi hijyen koşullarını denetledi. Ulaşım alanında da denetimlerde bulunan Ulaşım Dairesi’ne bağlı zabıta ekipleri, toplu taşıma araçlarında ve işçi servislerinde maske, mesafe ve yolcu sayıları üzerinde denetimlerde bulundu. Öte yandan zabıta araçlarından da anonsla tedbirlere uyulması konusunda uyarılar yapıldı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4