Konan, 'Engelleri hep birlikte aşacağız'

Konan, 'Engelleri hep birlikte aşacağız'
engelli_28

Manisa Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Yasemin Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri görevine yeniden başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan’ı ziyaret ederek yeni açılan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının hayırlı olmasını dilediler.

Ziyarette Yasemin Yıldız özellikle yeni açılan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün engellilerin kullanımına uygun yapılmasından dolayı memnuniyetini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Yıldız Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün çalışmalarını takdirle takip ettiklerini kaydederek başarılı çalışmalarından dolayı İl Müdürü Murat Konan’a ve kurum personeline teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ‘da yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek engellilerin hayata katılmaları hususunda yapılacak çalışmaların önemini vurguladı. Konan, “7’den 70’e vatandaşlarımızın hayatını daha da kolaylaştırma adına Bakanlığımızın ve İl Müdürlüğümüzün çalışmaları hiç ara verilmeden devam ediyor. Bu çalışmalardan biride yeni kurum binamızın engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun bir şekilde dizayn edilmesi. Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırma adına yapılan her çalışmanın yanında olduğumuzu ifade ediyor. Bugünkü ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm engelli vatandaşlarımızı spor yapmaya, müzikle ilgilenmeye, kültürel ve sanatsal etkinliklerde yer almaya davet ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2014, 09:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4