KULA İLÇE GENÇLİK MERKEZİ AYIN GENÇLİK MERKEZİ SEÇİLDİ

Kula İlçe Gençlik Merkezi, Türkiye genelindeki gençlik merkezleri arasında Ağustos ayının gençlik merkezi seçildi.

KULA İLÇE GENÇLİK MERKEZİ AYIN GENÇLİK MERKEZİ SEÇİLDİ
banner43

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "Ayın Gençlik Merkezi" uygulamasında, gençlik merkezlerin faaliyetleri ve projeleri başta olmak üzere belirlenen performans kriterleri dikkate alınıyor. Uygulama çerçevesinde Manisa Kula ilçe Gençlik Merkezi, Ağustos ayının gençlik merkezi seçildi.  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, ödülü, İstanbul’da yapılan dünyanın en büyük Teknoloji Festivali'nde gerçekleşen törenle Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu’nun elinden aldı.

GERÇEKLEŞEN ETKİNLER

Gençlere yönelik faaliyetlerini her geçen gün arttıran ve tüm gençlere hizmet götürmeyi hedefleyen Kula Gençlik Merkezi, kitap toplama kampanyası, kitap okuma, resim kursu, bilgisayar kursu, müzik kursu, ebru, işaret dili, diksiyon, değerler eğitimi, gezi piknik, hüsn-ü hat kursu, sportif kurslar, huzur evi ziyareti, gönüllü gençlerin yardım etkinliği, rehabilitasyon merkezi ziyaretleri,  sağlıklı yaşam semineri, fidan dikimi, ilk yardım ve afet eğitimi, geri dönüşüm projesi, gibi çeşitli faaliyet ve projeleri üstün bir performansla hayata geçirdi.

ÖZTÜRK: "DAHA ÇOK GENCİMİZE ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ"

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, " Bize bu ödülü layık gören başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz sayın Emre Topoğlu'na Manisa Gençlik ve Spor ailesi olarak çok teşekkür ediyorum.

 Kula ilçe Gençlik Merkezimiz kurulduğu günden beri yoğun bir şekilde faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Merkezimizde gençlerimize hizmet için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Merkezimizde kültürel, sosyal ve sportif anlamda yapılan etkinlikler ile daha çok gencimize ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca ücretsiz kurslarımızdan da gençlerimiz yararlanıyor. Türkiye genelinde ayın gençlik merkezi seçilmek çok önemli. Ayın Gençlik Merkezi seçilmek sorumluluğumuzu daha çok arttıracaktır. Gençlik merkezlerimiz gençlerimizin evidir. Burada emeği geçen tüm Gençlik Merkezi Liderlerimizi ve gönüllü gençlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4