Kula Şehitlioğlu’na 40 Bin Metrekare Üstyapı

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesinde başladığı 30 kilometrelik içme suyu hattı yenileme çalışmasını tamamladı.

Kula Şehitlioğlu’na 40 Bin Metrekare Üstyapı
banner43

Altyapı çalışmasının ardından 40 bin metrekarelik üstyapı işine de başlandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile mahallelerin alt ve üstyapısını sağlıklı hale getirmeye devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesinde başlayan 30 kilometrelik içme suyu hattı yenileme işi noktalandı. Mahallede daha önce 7 kilometre kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirilmişti.

Sıra üstyapıda

Altyapı çalışmalarını tamamladığı mahallelerin üstyapısını da sağlıklı hale getiren MASKİ, Şehitlioğlu’nda 40 bin metrekare kilit parke taş döşeme işine de başladı. Mahalle sakinleri de devam eden çalışma için MASKİ’ye teşekkür etti.

“Çalışmalardan çok memnunuz”

Mahalle Muhtarı Muslu Kazak, “Çalışmalardan çok memnunuz. Memnun olmamak zaten elde değil. Allah’a şükür hizmet alıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Burak Aslay’a, Genel Müdür Yardımcımız Erman Aydınyer’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4