Kula’da Yollar, Kış Mevsimine Hazırlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi işbirliğinde ilçenin Seyitali Mahallesi Sabuncukuyu mevkiindeki yollar ile 4 Eylül Mahallesi Adil Burşuk Efe Caddesi’nde sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandı.

Kula’da Yollar, Kış Mevsimine Hazırlanıyor
banner43

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi işbirliğiyle Seyitali Mahallesi Sabuncukuyu mevkiindeki yollar ile 4 Eylül Mahallesi Adil Burşuk Efe Caddesi’nde sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandı.  Yol yapım çalışmalarını, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Büyükşehir İlçe Koordinatörü Faik Şentürk ile birlikte inceledi. Seyitali Mahallesi Mahmutdede Caddesi’nden başlanan sathi kaplama asfaltlama çalışmaları, Sabuncuku’nun yol güzergahı üzeri ve 4 Eylül Mahallesi Adil Burşuk Efe Caddesi olmak üzere toplamda 7 kilometreyi buldu. Sathi kaplama asfalt çalışması tamamlanan yolları kullanan vatandaşlar hizmetten memnun kaldı.
Başkan Tosun; “Yollarımız, Kışa Hazırlanıyor”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Manisa Büyükşehir Belediyemiz Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerimizle birlikte bu yılki asfalt sezonunda yaklaşık 80 kilometrelik sathi kaplama ve 1. kat asfalt çalışması gerçekleştirildi. Özellikle kırsal mahallelerimizin bağlantı yollarında gerçekleşen asfaltlama çalışması yollar kış mevsimine hazırlanmış oldu. Bu asfaltlama çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, Genel Sekreter Yardımcımız Ali Öztozlu’ya, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanımız Kurtuluş Kuruçay’a İlçe Koordinatörümüz Faik Şentürk’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4