MAAŞLARINA YÜZDE 78 ZAM ALAN İŞÇİLER BAŞKANI DAVUL ZURNAYLA KARŞILADI

Yunusemre Belediyesi çalışanları aldıkları yüzde 78 zam sonrası Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi Belediye Şantiyesinde davul zurna ile karşıladı.

MAAŞLARINA YÜZDE 78 ZAM ALAN İŞÇİLER BAŞKANI DAVUL ZURNAYLA KARŞILADI

‘İşçi babası Mehmet Çerçi, her zaman yanımızdasınız‘ pankartı açan işçiler, Başkan Çerçi’ye teşekkür etti.

Yunusemre Belediyesi işçileri aldıkları yüzde 78 rekor zammı belediye şantiyesinde davul zurna ile kutladı. İşçiler, kendileri ile bir araya gelen Yunusemre Belediye Başkanı’nı pankartlarla ve ‘en büyük başkan bizim başkan‘ sloganlarıyla karşıladı. Ziyarette Başkan Çerçi’ye, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Daire Müdürleri eşlik etti. Manisa’da en yüksek zammı Yunusemre Belediyesi’nin verdiğini dile getiren Hizmet İş Sendikası Manisa 1 no’lu Şube Başkanı Okan Polat, Başkan Dr.Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. Polat burada yaptığı konuşmada, “ Belediye başkanımızın öncülüğünde yüzde 78 zam aldık. Bu şu ana kadar Manisa’da görülen en yüksek zamdır. Başkanımız bize ‘biz arkadaşlarımızın her zaman yanındayız’ dedi. Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

‘BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Konuşması sırasında duygusal anlar yaşayan Belediye Başkanı Çerçi ise “Biz büyük bir aileyiz” diyerek şunları söyledi: “Teşkilatımız, işçi ve memur kardeşlerimiz ile büyük projeler yaparak önemli işler ortaya koyduk. Söz verdiğimiz projelerimiz var. Bu makamlar gelip geçici ama bu şehre bu insanlara hizmet etmenin onurunu yaşayacağız. Hiçbir işçimizi mağdur etmeyiz. Belediye bütçesinin el verdiği maksimum oranı işçi kardeşlerimize verdik. Helal, hoş, hayırlı olsun. Hem eserleri yapacağız hem de işçi kardeşlerimizi mağdur etmeyeceğiz. İşçimiz, çalışanımızın her daim yanındayız. İnanmak ve daha çok gayret etmek için varız.”

İŞÇİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Belediye Başkanı Çerçi konuşmaların ardından işçilerle birlikte halay çekip, zeybek oynadı.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4