MABEM Her Sürece Karşı Hazırlıklı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 17 ilçede bulunan eğitim kurumu MABEM'de görevli idareci ve öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.

MABEM Her Sürece Karşı Hazırlıklı
banner43

Eğitim seminerinde pandemi sürecinde olası online eğitim verilmesi durumuna yönelik olarak, online eğitim sistemiyle ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim kurumu MABEM'de görevli idareci ve öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. Atatürk Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, MABEM Müdürü Cihan Tubikoğlu da yer aldı. Hizmet içi eğitim seminerinde MABEM bünyesinde 17 ilçede görevli olan idareci ve öğretmenlere yönelik pandemi sürecinde olası online eğitim verilmesi durumuna yönelik olarak, online eğitim sistemiyle ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Eğitim seminerinde söz alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, online eğitimin öneminden bahsetti. Online eğitimin ne kadar önemli olduğunun geçtiğimiz yıl görüldüğünü dile getiren Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, MABEM eğitim kurumun covid-19 tedbirleriyle açıldığını ifade etti. Yıldırım, "MABEM eğitim kurumumuzu açtık. Fakat sürecin nereye gideceğini bilmediğimizden dolayı bu eğitimin Aralık'a kadar devam etmesi ya da daha da uzatılması planlanıyor"  dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4