Magnesia AVM'de Covid-19 Denetimi

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Palabıyık ile birlikte Magnesia AVM'de Covid-19 denetimi gerçekleştirdi.

Magnesia AVM'de Covid-19 Denetimi
banner43

Mağazaları gezen ve vatandaşlarla görüşen Vali Karadeniz ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Palabıyık, alınan tedbirler ve sosyal mesafe konusunda uyarılarda bulundu.

İçişler Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelgeyle koronavirüs tedbirleri konusunda denetimler yapılması talimatı verilmişti. Bu kapsamda, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve protokol üyeleri, Magnesia AVM'de Covid-19 denetimi gerçekleştirdi. Protokol üyeleri, mağazaları tek tek dolaşarak, sosyal mesafe, maske, dezenfektan gibi kurallara uyulup uyulmadığını inceledi. Her sektörde farkındalık oluşturmak adına yapılan denetimde vatandaşlar da heyet tarafından bilgilendirildi.

“Farkındalık oluşturalım”

Denetim sonrasında açıklama yapana Vali Karadeniz; “Bildiğiniz gibi İçişleri Bakanlığı'nın ülke genelinde genel denetimler yapılması konusunda talimatları var. Bugün de Magnesia AVM'de denetim gerçekleştirdik. Her denetimi farklı bir iş kolunda yapıyoruz ki, her sektörde farkındalık oluşturalım. Denetimlerimizin amacı aslında vatandaşların bildiği fakat zaman zaman unuttukları konuları hatırlatmak ve uygulamaya koymalarını sağlamak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4