Manisa Büyükşehir Belediyesi, Eğitim Alanında da Mükemmeli Hedefliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte eğitim birimlerinde çalışmaların eksiksiz ve aktif bir şekilde işleyişinin sağlanması amacıyla MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezleri idarecileri ve sorumlularıyla toplantı gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Eğitim Alanında da Mükemmeli Hedefliyor

Büyükşehir Belediyesinin eğitim alanında da sürekli olarak başarılı bir grafik çizdiğinin vurgulandığı toplantıda, yeni dönemde de bu başarı çıtasını en üst seviyeye taşınacağı belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezleri idarecileri ve sorumlularıyla toplantı gerçekleştirdi. MASKİ Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda, idareci ve sorumlulardan 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi ile ilgili bilgi alındı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çocukların geleceğe hazırlanmasında Büyükşehir Belediyesi olarak katkı sağlamak gibi önemli bir misyon üstlendiklerini belirten Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, “Sizler de çocuklarımıza en iyi eğitimi verebilme noktasında özveriyle çalışma yürütüyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyor, yeni eğitim-öğretim döneminde de başarılar diliyorum” dedi.

Başarı Grafiğini En Üst Seviyeye Taşıyacağız

Her yaştan vatandaşın yararlandığı eğitim hizmetleri ve kurslarda daima başarı sağladıklarını belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimlerine katkı sağlamak düşüncesiyle Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde ilimiz genelinde hayata geçen MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezlerimizde de başarılı bir grafik yakaladık. Bu nedenle hem sizlere hem özveriyle çalışan öğretmenlerimizle velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Yeni eğitim döneminde de yakaladığımız bu başarı grafiğini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Hepinize ve tüm öğrencilerimize başarı dolu eğitim-öğretim yılı diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4