Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, İlçe Temaslarını Sürdürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, ilçe ziyaretlerine Akhisar ve Gördes ile devam etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, İlçe Temaslarını Sürdürüyor

İlçede belediye zabıta müdürlerine nezaket ziyaretinde bulunulurken, güvenlik birimleri tek tek gezilerek personelle bir araya gelindi. Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, il genelinde Büyükşehir birimlerindeki iş ve işlemlerde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sık sık ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek, güvenlik birimleriyle bir araya geldiklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt ile birlikte Akhisar ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin ile bir araya gelen Büyükşehir Zabıta Dairesi, daha sonra birimdeki güvenlik personellerini ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki şantiyesini de ziyaret eden Duman ve Bozkurt, burada da güvenlik personeliyle bir araya gelerek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Büyükşehir Zabıta heyeti, Akhisar temaslarını Akhisar Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım’a nezaket ziyareti gerçekleştirerek noktaladı.

Gördes’te Güvenlik Birimlerine Ziyaret

Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman ve Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt’un bir sonraki durağı Gördes ilçesi oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ziyaretiyle ilçe temaslarına başlayan Büyükşehir Zabıta heyeti, daha sonra Gördes Otobüs Terminali’nde görevli güvenlik personeliyle bir araya geldi. Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt ile birlikte Gördes Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Esen ve Gördes Belediyesi Zabıta Müdürü Kamil Karaaslan’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, il genelinde Büyükşehir birimlerindeki iş ve işlemlerde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için ziyaretlerin süreceğini söyledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4