​​​​​​​Manisa Büyükşehir Belediyesinin İmar Çalışmaları Titizlikle Sürdürülüyor

​​​​​​​Manisa Büyükşehir Belediyesinin İmar Çalışmaları Titizlikle Sürdürülüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Yunusemre Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesinin uzun çalışmaları sonucunda Büyükşehir Belediye Meclisi’ne getirilen Yunusemre ve Şehzadeler ilçeleri ile bu ilçelere bağlı 15 mahalleyi kapsayan 1/5000 ölçekli ilave ve revizyon nazım imar planları, Yunusemre ve Şehzadeler Belediyesinin meclis üyelerine anlatıldı.

Nisan ayında Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’ne getirilen ve İmar Komisyonu’na sevk edilen Yunusemre ve Şehzadeler ilçeleri ile bu ilçelere bağlı 15 mahalleyi kapsayan 1/5000 ölçekli ilave ve revizyon nazım imar planları, Yunusemre ve Şehzadeler Belediyesinin meclis üyelerine anlatıldı. İki oturum şeklinde gerçekleştirilen toplantıda planlar, ilk olarak Şehzadeler Belediyesi meclis üyelerine tanıtıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ünsel Gökçe, Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Başkanı Mehmet Palabıyık, Şehzadeler Belediyesi Başkan Yardımcısı Atilla Efendioğlu ve meclis üyelerinin yer aldığı toplantıda, Büyükşehir Belediyesi teknik yetkilileri tarafından plan çalışmalarının hangi aşamaya geldiği anlatıldı.

Toplantılar Sürecek

Toplantının öğleden sonraki bölümünde ise, 1/5000 ölçekli planlar, Yunusemre Belediyesi meclis üyelerine anlatıldı. Meclis üyelerinin ve Yunusemre Belediyesinin teknik ekiplerinin de katılım sağladığı toplantıda, Manisa Büyükşehir Belediyesi teknik ekipleri tarafından planların hangi aşamada olduğu aktarıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde imar plan çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini belirten İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ünsel Gökçe, planların tüm paydaşlara anlatılacağını ve toplantıların devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4