Manisa Büyükşehir, Gazetecilerin Gününü Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir, Gazetecilerin Gününü Kutladı

Basın mensuplarının, halkı bilgilendirmek gayesiyle, zorlu şartlarda görev yaptığına dikkat çeken Topçu, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan ve yönetim kurulu nezdinde, Manisa'da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu, Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, yönetim kurulu üyeleri ve Onursal Başkan Ertuğrul Aytaç ile bir araya geldi. Topçu’ya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Şube Müdürü Hasan Eryılmaz da eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu, “Halkın haber alma hakkı için fedakarca çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi. Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan da, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4