Manisa çalışan gazeteciler cemiyeti ile grand hospital arasında prtokol

Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği ile Manisa Özel Grandmedikal Hospital arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.

Manisa çalışan gazeteciler cemiyeti ile grand hospital arasında prtokol


Manisa Özel Grandmedical Hospital ile Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği arasında dernek üyeleri ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin (eş, çocuk, anne, baba) hastane tarafından tam zamanlı doktorlarca ayaktan sunulan sağlık hizmetlerinden faydalanması sırasında ödenecek ilave ücretlere yüzde 20 oranında indirim uygulanmasına yönelik sağlık hizmetleri protokolü imzalandı. 
Yapılan protokole Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Duyar ile yönetim kurulu üyeleri Soner Övümlü, Erkan Şimşek ve Hasan Yiğen ve Hastane Başhekimi Mümtaz Kahya katıldı.
Protokol imza töreni öncesinde konuşan dernek başkanı Turgay Duyar, “Yaptığımız indirim protokolü sayesinde dernek üyelerimiz, Grandmedical Hospital’e gittiklerinde süresiz özel bir indirimden yararlanmış olacaklar. Üyelerimiz adına çok teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Hastane Başhekimi Mümtaz Kahya ise “Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği üyelerine özel hastanelerin ayrıcalıklarından sunulan hizmetlerden yararlanması için belirli bir miktar indirim uygulayacağız. İki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından söz konusu sağlık hizmetleri protokolü taraflarca imzalandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4