Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Denetim Noktasındaki Personelle Bayramlaştı

Vali Karadeniz, Trafik Uygulama Noktalarında Görevli Personelle Bayramlaştı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Denetim Noktasındaki Personelle Bayramlaştı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, trafik uygulama noktalarını ziyaret ederek görev başında olan Jandarma ve Emniyet personelinin Ramazan Bayramını kutladı.

Vali Yaşar Karadeniz, Ramazan Bayramının 1 inci günü Akhisar, Saruhanlı, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde bulunan Jandarma ve Emniyet trafik uygulama noktalarını ziyaret etti. Trafik uygulama noktalarında görevli personelin bayramını kutlayan Vali Karadeniz, “Bu, denetimden ziyade bayramda uygulama noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerimizin bayramlarını kutlamak amacıyla yapılmış bir ziyaret. Tam kapanma döneminde alınan tedbirlerin uygulanması amacıyla ekiplerimiz il ve ilçe giriş çıkışlarındaki denetimlerine bayramda da devam ediyorlar. Yolun sakinliği, bayramda vatandaşlarımızın da kısıtlamalara uyma konusundaki kararlılığını gayet iyi gösteriyor. İnşallah tam kapanma dönemindeki bu fedakârlığın sonucunu hem ülke olarak hem de Manisa olarak alacağımızı düşünüyorum. Hem sosyal hayatın hem ekonomik hayatın eski günlerine dönmesini temenni ediyorum. Bundan sonraki bayramlarımızın bundan daha güzel olmasını diliyorum” dedi.

Trafik uygulama noktası ziyaretlerinde Vali Yaşar Karadeniz’e Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım ve İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy eşlik etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4