MASKİ Bünyesindeki Araçların Sorunsuz Hizmet Vermesi İçin Çalışıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, bünyesindeki araçların daha etkin ve ekonomik kullanımını sağlamak ve hizmetlerin vatandaşlara daha hızlı gitmesini sağlamak amacıyla Alaşehir ilçesinde denetim gerçekleştirdi. 

MASKİ Bünyesindeki Araçların Sorunsuz Hizmet Vermesi İçin Çalışıyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede görev yapan araçlarının daha verimli hale getirmek ve ekonomik kullanımını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürü Serdar Akdeniz ile birlikte Alaşehir ilçesinde hizmet veren idare bünyesindeki araçlar ile ilgili bir denetim gerçekleştirdi. Görevli personeller ile bir araya gelen Daire Başkanı Kemal Anaç, vatandaşa eksiksiz hizmet gitmesi için canla başla çalışan personellere de teşekkür etti.

“Görevimiz ve önceliğimiz vatandaşa eksiksiz hizmet gitmesi”

Anaç, “İdaremiz bünyesindeki araçlarımızın doğru, yerinde ve verimli kullanılıp kamu yararını koruması gerekiyor. İş gücünde önemli tasarruf sağlamak ve hizmetlerimizin vatandaşımıza daha hızlı gitmesini sağlamalıyız. Özellikle çalışmalarımızın sorunsuz bir şekilde tamamlanması için büyük gayret sarf ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4