MASKİ, Gözlet’in Altyapı Sıkıntısına Derman Oluyor

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde hayata geçirilen altyapı çalışmasını yerinde inceledi.

MASKİ, Gözlet’in Altyapı Sıkıntısına Derman Oluyor
banner43

Deniz, mahallede başladıkları hat döşeme işinin ilk etabını tamamladıklarını belirtti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerin altyapı ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde 450 metre kanalizasyon deşarj hattı döşendi. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile mahallenin sorunlu altyapısı sağlıklı hale getirildi. Daire Başkanı Mümin Deniz de, yürütülen çalışmaları incelemek üzere mahalleyi ziyaret etti. Deniz, “İl genelinde adım adım altyapı sıkıntısı yaşanan noktalara uzanmaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’den aldığımız talimatlar doğrultusunda vatandaşlarımız için her an büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Gözlet Mahallemizde iki etaptan oluşan bir çalışma planladık. Önümüzdeki günlerde ikinci etap hat döşeme işimize de başlayacağız. Yapılan çalışma hayırlı olsun” dedi. Mahalle ziyaretinde Muhtar Nuri Gelgör ile de görüşen Deniz’e, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçu ve MASKİ İlçe Şefi Kerim Oruç Ali Orhan da eşlik etti.

“Biliyoruz ki Büyükşehir ve MASKİ her zaman yanımızda”

Mahalle Muhtarı Nuri Gelgör, “MASKİ tarafından önce su sıkıntımız çözüldü. Şimdi de kanalizasyon hattımızda önemli bir çalışma yapıldı. Biliyoruz ki Büyükşehir ve MASKİ her zaman yanımızda. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4