MASKİ, İlçe Ziyaretlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçesini ziyaret ederek Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ile bir toplantı gerçekleştirdi.

MASKİ, İlçe Ziyaretlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçelerde görev yapan personeller ile bir araya gelerek çalışmalarla ilgili bilgi almaya devam ediyor. İlçe ziyaretleri kapsamında MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçesine ziyarette bulundu. Başkan Talip Akbaş, ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş ve MASKİ İlçe Şefi Mustafa Korkusuz ile bir araya geldi. İlçede yapılan çalışmalarla ilgili gerçekleşen görüşmenin ardından Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ile bir toplantı gerçekleştirildi.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”
17 ilçede bulunan vatandaşların abonelik iş ve işlemleri sırasında sorun yaşamamaları adına var gücüyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Talip Akbaş, “Vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmak adına ilçelerimizi ziyaret ederek bünyemizdeki personelimiz ile bir araya geliyoruz. Müdürlerimiz, şeflerimiz ve personelimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarda karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunuyoruz. Toplantılar neticesinde işlemler esnasındaki aksaklıkları minimum seviyeye indiriyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçemizde bulunan tüm vatandaşlarımız çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4