MASKİ, İlçe Ziyaretleriyle Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Salihli ilçesini ziyaret etti. Akbaş, Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ile bir toplantı yaparak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

MASKİ, İlçe Ziyaretleriyle Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine ziyarette bulundu. Ziyarette ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar ile görüşen Akbaş, daha sonrasında personel ile bir toplantı gerçekleştirdi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Akbaş, her hizmette vatandaş odaklı çalışma anlayışıyla görevlerinin başında olduklarının altını çizdi.

 “Her zaman vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Akbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda pandemi sürecinin başladığı günden bu yana vatandaşın yanında olduklarını vurgulayarak, “17 ilçemizde vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ilçelerimiz ile sürekli görüşme halindeyiz. Yaptığımız işlerde koordineli bir şekilde çalışmak çok önemli. Biz de bu noktadan hareketle ilçelerimiz ile düzenli bir şekilde görüşerek, zaman zaman da hizmet binalarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4