MASKİ, Kaliteli ve Hızlı Hizmet İçin Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Köprübaşı ilçesini ziyaret ederek Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ile bir araya geldi.

MASKİ, Kaliteli ve Hızlı Hizmet İçin Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Başkan Talip Akbaş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçemizdeki tüm vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçelerde görev yapan personeller ile bir araya gelerek önerileri dinlemeye ve çalışmalarla ilgili detaylı bilgi almaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Köprübaşı ilçesine ziyarette bulundu. Başkan Talip Akbaş’a ziyareti esnasında Abone İşleri Dairesi Başkanlığı şube müdürlerinden Bayram Fidanoğlu eşlik etti. Başkan Talip Akbaş, ziyarette ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Enver Çetin ile bir araya geldi. İlçede yapılan çalışmalarla ilgili yapılan detaylı görüşmenin ardından Abone İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ile bir toplantı gerçekleştirildi. Başkan Talip Akbaş, personelin taleplerini tek tek dinleyerek gerekli notları aldı. Öte yandan vatandaşların abonelik iş ve işlemleri esnasında aksaklık yaşamamaları adına da görüşmeler gerçekleştirildi.

“Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız”
Asıl hedeflerinin vatandaşların memnuniyetini artırmak olduğunu vurgulayan Başkan Talip Akbaş, “İlgili şube müdürlerimizle birlikte ilçelerimize ziyaret gerçekleştirerek gerek müdürlerimiz, gerek şeflerimiz gerekse personelimizle sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Toplantılarımızda vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına detaylı görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan personelimizle de yaptığımız görüşmelerde onların önerilerini dikkatle dinliyor ve notlarımızı alıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçemizde tüm vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4