MASKİ, Salihli’de Muhtarları Dinledi

MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesine bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

MASKİ, Salihli’de Muhtarları Dinledi

Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı ve MASKİ İlçe Şefi Emin Dikici de yer aldı. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Çakır, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Çakır, muhtarların istek ve taleplerini de dinleyerek ilgili dairelere iletilmek üzere notlar aldı. Muhtarlar da Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin ilçede yapmış olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Ergün’e teşekkürlerini iletti.

MASKİ, mahalle muhtarlarıyla iletişimi sıkı tutuyor

Hizmetlerin takibi ve vatandaşların memnuniyeti için mahalle muhtarlarıyla iletişimi sıkı tuttuklarını belirten İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün Manisa'yı daha yaşanılabilir bir kent haline getirme vizyonu doğrultusunda il genelinde düzenli olarak muhtarlarımızla toplantılar gerçekleştiriyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak il genelinde yürüttüğümüz hizmetlerin takibi ve vatandaşlarımızın memnuniyeti için muhtarlarımızın istek ve taleplerini not alıp ilgili dairelerine iletiyoruz" diye konuştu.

Muhtarlar, Büyükşehir ve MASKİ’den memnun

Mahalle muhtarları da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Çukuroba Mahalle Muhtarı Yunus Karaca, “Mahallemizde gerekli tüm çalışmalar yapıldı. İçme suyu depomuz ve mezarlığımızın bakım onarımı gerçekleştirildi” ifadelerini kullandı.

Hacıbektaşlı Mahalle Muhtarı Muammer Gürsoy, “Sayın başkanımıza mahallemizin mezarlığın bakımını yaptırdığı, içme suyu depomuzun bakım onarımını yaptırıp eski borularını değiştirdiğinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çakaldoğan Mahalle Muhtarı Ali Özyürek, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra daha iyi hizmetler almaya başladık. Mahallemizde bir sorun olduğunda da ekipler anında müdahalede bulunuyor. Başkanımızdan Allah razı olsun” açıklamasında bulundu.

Burhan Mahalle Muhtarı Yahya Akkol, “Mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun. Mahallemizde yapılan çalışmalarla içme suyu hatlarımızda artık sorun yaşamıyoruz. Yollarımız da güzel bir şekilde yapılıyor” diye konuştu.

Barış Mahalle Muhtarı Sadettin Ekşi, “Mahalle mezarlığımızda yapılması gereken tüm çalışmalar yapıldı. İçme suyumuz konusunda da gerekli çalışmalar yapıldı. Mahallemizde hiçbir sorun yaşamıyoruz” dedi.

Yörük Mahalle Muhtarı Hamdi Aksoy, “Ege bölgesinin en genç muhtarı olarak Cengiz Başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz kendisinden çok memnunuz. Mahallemizdeki yapılması gereken tüm çalışmalar gerçekleştirildi. Yapılmaya da devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4