MASKİ, Selendi’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Düzenledi

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından kurum içi eğitim programları kapsamında Selendi ilçesinde görev yapan personele iş sağlığı ve güvenliği temel eğitimi verildi.

MASKİ, Selendi’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Düzenledi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü 17 ilçede hayata geçirdiği yatırımlarda iş kazalarının yaşanmaması için sahada görev yapan personeli için iş sağlığı ve güvenliği temel eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde düzenlenen eğitim programı son olarak Selendi ilçesinde gerçekleşti. İlçede görev yapan MASKİ personeline iş sağlığı ve güvenliği noktasında temel eğitim verildi.

Eğitimler sona erdi

Eğitim programında iş yerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamın nasıl temin edileceği, iş kazalarının ve mesleki hastalıkların nasıl azaltılacağı, iş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması ile uygun davranışın nasıl kazandırılması gerektiği bilgileri verildi. Oldukça verimli geçen eğitim programları Selendi ilçesi ile son buldu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4