MASKİ ve Büyükşehir Büyükbelen’i Yalnız Bırakmadı

MASKİ Genel Müdürlüğü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz hafta sonu etkili olan aşırı yağış nedeniyle Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen Mahallesinde meydana gelen su taşkınlarına tüm ekipleriyle birlikte müdahalede bulundu.

MASKİ ve Büyükşehir Büyükbelen’i Yalnız Bırakmadı
banner43

Geçtiğimiz haftasonu Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen mahallesinde aşırı yağış nedeniyle yollarda su taşkını meydana geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri ilk andan itibaren vatandaşların yanında oldu. İtfaiye ekipleri yolda mahsur kalan araçlardan vatandaşları kurtardı. Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı iş makineleri greyderler ile yolları açtı. MASKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri de sel sularıyla gelen çamur ile kapanan ana kanalizasyon hatlarına müdahale ederek vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı.

Ekipler mahallede

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Göksel Topçu ve MASKİ İlçe Şefi Kerim Oruç Ali Orhan da mahallede incelemelerde bulundu. Selden zarar gören vatandaşları yalnız bırakmayan ve sorunlarını dinleyen Saruhanlı Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Göksel Topçu, ekiplerin herhangi bir sorun yaşanmaması adına görev başında olduklarını belirtti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4