MASKİ’de Bayramlaşma Töreni

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, bayram tatili öncesinde MASKİ personeli ile tek tek bayramlaşarak çalışanların Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

MASKİ’de Bayramlaşma Töreni
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünde, bayramlaşma töreni düzenlendi. MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Müdür Yardımcıları Emre Özünlü ve Erman Aydınyer ile birlikte kat kat dolaşarak, daire başkanları ve çalışanların Kurban Bayramı’nı kutladı. MASKİ personelinin yanı sıra, Abone İşlem Merkezi’nde bulunan vatandaşların da bayramlarını tebrik eden Genel Müdür Başaran, Yarhasanlar Ek Hizmet Binasındaki personelin de bayramını kutladı.

Başaran’dan kutlama

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, “Bayram tatili dolayısıyla Kurban Bayramı’nı kurumumuzda öncesinden kutladık. Çalışanlarımızla ve vatandaşlarımızla el sıkışarak bayramlaştık. Başta Manisalı hemşerilerimiz olmak üzere bütün herkesin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Diliyorum ki her günümüz bayram tadında geçsin, bu güzel ve anlamlı günler daha da güzel ve hayırlı gelişmelere vesile olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4