MASKİ’den Akhisar Belediyesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret ederek, ilçenin mevcut ve gelecek yatırımları hakkında istişarelerde bulundu.

MASKİ’den Akhisar Belediyesine Ziyaret
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Akhisar programı kapsamında ilk olarak Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu ziyaret etti. Başkan Dutlulu’nun makamında gerçekleşen görüşmede, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aybars Özbilgin, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Sorumlusu ve MASKİ Basın Danışmanı Göksel Topçu, İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun ve Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Serkan Emir de hazır bulundu.

“Daha yaşanılabilir bir Akhisar için çalışıyoruz”

Ziyarette, ilçeye kazandırılan mevcut hizmet ve yatırımların yanı sıra, ilerleyen dönemlerde hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar hakkında da istişarelerde bulunuldu. Manisa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Akhisar’ın daha yaşanılabilir bir kent olması amacıyla MASKİ olarak görevlerini en iyi şekilde yapmak için gayret gösterdiklerini belirten Genel Müdür Aslay, “Akhisar ilçemizde bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak hizmetlerimizin devamlılığını sağlamak ve daha güzel projeleri ilçemize kazandırmak amacıyla istişarelerimiz sürüyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4