MASKİ’den Başlıoğlu Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesine bağlı Başlıoğlu Mahallesini ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

MASKİ’den Başlıoğlu Mahallesine Ziyaret

villa taşıma, "sans-serif"">Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesine bağlı Başlıoğlu Mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ İlçe Şefi Tuğrul Kaçar da hazır bulundu. Mahalle muhtarı Tuncay Biçer ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır ve beraberindekiler, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Yapılan hizmetlerden memnunuz“

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarı Tuncay Biçer, “Geçtiğimiz yıllarda mahallemize altyapı ve üstyapı yatırımı kazandırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerinin mahallemize yaptığı yatırımlardan ve hizmetlerden memnunuz. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4