MASKİ’den İLBANK’a Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, İller Bankası İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi ziyaret etti.

MASKİ’den İLBANK’a Ziyaret
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, İller Bankası (İLBANK) İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette İller Bankası Proje ve Mekansal Planlama Müdürü Melih Nazmi Çalgan da yer aldı. Aslay, MASKİ’nin il genelindeki projeleri hakkında Bölge Müdürü Çelebi ile fikir alışverişinde bulundu.

Projeler ve kredi çalışmalarının da değerlendirildiği görüşmede, Manisa'da hayata geçirdikleri yatırımlarda İller Bankası’nın sağladığı destekler nedeniyle memnuniyetini paylaşan Genel Müdür Aslay, “İl genelinde şehrimizin ihtiyaçlarına yönelik birçok yatırımı tamamladık. Yatırım ve hizmetlerimize hız kesmeden devam ederek yeni projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Bu yatırımların hayata geçmesinde İLBANK’tan aldığımız destek çok önemli. Proje ortaklıklarımız ile MASKİ Genel Müdürlüğümüzün Manisamıza hizmetleri devam edecek” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Genel Müdür Aslay’a teşekkür eden İller Bankası İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4