MASKİ’den Kazımkarabekir Mahallemize Büyük Duyarlılık 

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Kazımkarabekir 465 Sokak’ta ek 170 m kanalizasyon hattı imalat çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

MASKİ’den Kazımkarabekir Mahallemize Büyük Duyarlılık 

Çalışmaların tamamlanmasıyla mahalle sakinleri daha sağlıklı ve yeterli altyapıya kavuşmuş olacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede yürüttüğü çalışmalarla altyapı ihtiyaçlarına hızla cevap veriyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Kazımkarabekir mahallesi 465. Sokak’ta ek 170 m kanalizasyon hattı imalat çalışması başladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinleri daha sağlıklı ve yeterli altyapıya kavuşmuş olacak. Mahalle muhtarı Tekin Aydın çalışmadan memnun kaldığını belirterek MASKİ Genel Müdürlüğüne minnettar olduğunu ifade etti.

"Mahalle Sakinleri Çalışmalardan Memnun"

Kazımkarabekir Mahallesi Muhtarı Tekin Aydın, “Mahallemiz yeni bir yerleşim alanı oldu. Burada sorunlarımız vardı. Başvuruda bulunduk ve hemen büyük bir duyarlılık göstererek MASKİ yetkilileri müdahale etti. Bu çalışma ile yaşanan sorunlar ortadan kalkacak. Mahalle sakinlerimiz bu çalışmanın başlamasından dolayı çok memnun. Öncelikle mahalle sakinlerimiz adına ve kendim adına emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza,  MASKİ Genel Müdürlüğüne ve Değerli Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz. Cengiz Başkanımızın başarılarının devamını gönülden diliyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4