MASKİ’den Kemaliye Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçesine bağlı Kemaliye Mahallesini ziyaret etti.

MASKİ’den Kemaliye Mahallesine Ziyaret

Akbaş, ziyaretinde Mahalle Muhtarı Mehmet Alakent ve mahalle sakinlerine devam eden uzaktan okumalı mekanik sayaç montajları ile bilgi verdi ve vatandaşın taleplerini dinledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Alaşehir’in Kemaliye Mahallesinde alt ve üstyapı yatırımına son sürat devam ediyor. Proje kapsamında mahalledeki eski su sayaçları da uzaktan okumalı mekanik su sayaçları ile yenileniyor. Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş da bu kapsamda, mahalleye bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, çalışmalar ile ilgili bilgi veren Akbaş, Mahalle Muhtarı Mehmet Alakent ve mahalle sakinlerinin de taleplerini dinledi. Akbaş’a, Alaşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Çağatay Yayla, Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş, MASKİ İlçe Şefi Mustafa Korkusuz eşlik etti.

“17 ilçemizde dur durak bilmeden çalışıyoruz”

Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, il genelinde idare olarak birçok önemli projeye hayat verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaların Kemaliye Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını diledi. Akbaş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde 17 ilçemizde dur durak bilmeden çalışıyoruz. Alt ve üstyapı yatırımı yapılan yerleşim yerlerinde vatandaşlarımızın sayaçlarını ücretsiz bir şekilde yeni nesil uzaktan okumalı mekanik sayaçlarla değiştiriyoruz. İş kapsamında ayrıca tüm sayaçları hanelerin önüne çıkarıyoruz. Bundan sonraki süreçte sayaçlar kapının önünde olacağı için aracımızdan inmeden, personelimiz sayaçları uzaktan okuyarak faturalarını vatandaşlarımıza bırakacak” dedi.

“Yapılan hizmetlerden ötürü Cengiz Başkanıma çok teşekkür ederim”

Mahalle Muhtarı Mehmet Alakent, “Yapılan hizmetlerden ötürü Cengiz Başkanıma çok teşekkür ederim. Her türlü hizmetten çok memnunuz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4