MASKİ’den Ozanca’ya Altyapı ve Üstyapı Müjdesi

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesini ziyaret etti.

MASKİ’den Ozanca’ya Altyapı ve Üstyapı Müjdesi
banner43

Çevik, mahallede altyapı ve ardından üstyapı çalışmalarının yakın zamanda başlayacağının müjdesini verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, MASKİ Projeler Dairesi Başkanı Bircan Kaynak, Meclis üyesi İbrahim Aydın, Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Muhtarlık İşleri Sorumlusu Kaan Tunçelli, MHP İlçe Başkanı Şakir Can, MASKİ İlçe Şefi Lütfü Ersöz, Mahalle Muhtarı Gürsel Tan ve mahalle halkı da bulundu.

Başkan Ergün’ün selamlarını iletti

Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, mahalle halkına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve göreve yeni atanan MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’ın selamlarını iletti.

Kanalizasyon ve İçme Suyu Hattı Tamamen Yenileniyor

Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Ozanca mahalle kahvesinde vatandaşlara MASKİ Genel Müdürlüğünün mahallede gerçekleştireceği altyapı çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Çevik, “Bugün buraya MASKİ Genel Müdürlüğümüzün mahalleye kazandıracağı hizmetler hakkında müjdeler vermeye geldik. Sizlerin de bu müjdeyi bugün burada olmayan vatandaşlarımızla paylaşmanızı istiyoruz. Ozanca Mahallesi’nde 10 bin metre içme suyu hattı, 14 bin metre de kanalizasyon hattı yenileme çalışması yapacağız. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra da 70 bin metrekare kilit parke taşı döşeme işi yapacağız. 2 kilometrelik kanalizasyon terfi hattı da yapılarak atıksuların Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisine aktarımını sağlayacağız. Ozanca, bu yatırım ve hizmetlerle daha yaşanılabilir bir mahalle olacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde önemli bir hizmeti hayata geçireceğiz” dedi. Mahalle Muhtarı Gürsel Tan da yapılacak olan yatırımların mahalleye büyük prestij sağlayacağını belirterek, başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ve beraberindekiler mahalledeki vatandaşlarla sohbet etti, istek ve talepleri de dinledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4