MASKİ’den Salihli Belediyesi’ne Ziyaret

Erman Aydınyer, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti.

MASKİ’den Salihli Belediyesi’ne Ziyaret
banner43

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı, MASKİ İlçe Şefi Nilhan Kılınç, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Uğur Topkaya ve MASKİ Basın Danışmanı Göksel Topçu da yer aldı. Başkan Kayda’nın makamında gerçekleştirilen görüşmede Genel Müdür Yardımcısı Aydınyer, Kayda’ya hayırlı olsun dileklerini de iletti. İlçede MASKİ tarafından hayata geçirilen çalışma ve hizmetler hakkında istişarelerin yapıldığı görüşmede,  tüm ilçeleriyle Manisa’nın daha ileri noktalara taşınması için el birliğiyle çalışıldığına vurgu yapıldı.

“Amacımız, Manisa’nın her noktasını daha yaşanabilir bir yer haline getirmektir”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Salihli Belediye Başkanı Sayın Zeki Kayda’ya göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü çok teşekkür ediyorum. Salihli ilçemizde özellikle yağmur suyu hattı çalışmamız başta olmak üzere içme suyu ve kanalizasyon anlamında önemli yatırımları hayata geçirdik. Amacımız, Manisa’nın her noktasını daha yaşanabilir bir yer haline getirmektir” dedi.

“Birçok sıkıntımıza son verildi”

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MASKİ’nin, ilçede yaptığı çalışmalarla birçok sorunu ortadan kaldırdığını söyleyerek, “İlçemiz Manisa’nın en büyük ilçeleri arasında yer alıyor. Yapılan yatırımlarla yıllardır bekleyen sorunlar çözüme kavuşturuluyor. İlçemizin altyapı anlamındaki en büyük sıkıntılarına birer birer son veriliyor” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4