MASKİ’den Su Arızalarına Anında Müdahale

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisalı vatandaşların mağdur olmaması adına il genelinde oluşan içme suyu arızalarına anında müdahale etmek için 24 saat görev yapıyor.

MASKİ’den Su Arızalarına Anında Müdahale

Bu kapsamda önceki gün Şehzadeler ve Gördes ilçesinde meydana gelen arıza ekiplerin özverili çalışması ile kısa sürede müdahale edilerek Manisalıların mağdur olmasının önüne geçti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğüne bağlı İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı 24 saat teyakkuz halinde olmaya devam ediyor. Ekipler il genelinde oluşabilecek arızaları aza indirmek ve vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına sürdürdüğü çalışmaları titizlikle yürütüyor. Bu kapsamda önceki gün Şehzadeler ve Gördes ilçelerimizde içme suyu depolarımızı besleyen terfi hattı güzergahında meydana gelen hat patlaklarına ekipler kısa sürede müdahale etti. Şehzadeler ilçesine bağlı 8 mahalleyi, Gördes ilçemizde ise ilçe merkezini kapsayan arızada ekiplerin özverili çalışmaları ile söz konusu arıza kısa süre içerisinde giderildi.
 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4