MASKİ’nin Demirci’de Menfez İmalatları Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Ahmetler Mahallesinde yerinde dökme menfez imalatı yaparak yaya ve araç geçişini koruma altına aldı.

MASKİ’nin Demirci’de Menfez İmalatları Devam Ediyor

Mahalle Muhtarı Ercan Özer, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz. Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelini kapsayan son menfez yatırımı kapsamında Demirci’nin Ahmetler Mahallesinde de çalışmalarını tamamladı. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında yapılan yerinde dökme menfez imalatı ile yaya ve araç geçişi düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Demir de çalışmayı Mahalle Muhtarı Ercan Özer ile birlikte yerinde inceledi.

“Çalışmadan çok memnunuz”

Mahalle Muhtarı Ercan Özer, “Çalışmadan çok memnunuz. Tarım arazilerimize ve büyükbaş hayvan baktığımız damlarımıza giden yolda yağışlı havalarda sıkıntılar yaşıyorduk. Şimdi bu sıkıntılarımızı MASKİ çözdü. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz. Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4