MASKİ’nin ilçe turları devam ediyor

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçesine bağlı Caberburhan ve Uluderbent Mahallelerini ziyaret etti.

MASKİ’nin ilçe turları devam ediyor

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Talip Akbaş, abonelik iş ve işlemleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçe ziyaretleri kapsamında muhtarlar ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermeye devam ediyor.  Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Alaşehir ilçesine bağlı Caberburhan ve Uluderbent Mahallelerine ziyarette bulundu. Başkan Talip Akbaş’a ziyaretleri esnasında Abone İşleri Daire Başkanlığı şube müdürlerinden Kerem Çetin ve MASKİ Alaşehir İlçe Şefi Mustafa Korkusuz eşlik etti. İlk olarak Caberburhan mahalle muhtarı İlyas Ginigen ile bir araya gelen Başkan Talip Akbaş daha sonra Uluderbent mahalle muhtarı Hüsamettin Afa’yı ziyaret etti. Başkan Talip Akbaş ziyaretlerinde abonelik iş ve işlemleri ile ilgili detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

MASKİ, vatandaşın yanında

Ziyaretlerle ilgili değerlendirme yapan Başkan Talip Akbaş, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, Manisa merkez ve ilçelerde bulunan vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri esnasında sorun yaşamamaları adına çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu anlamda ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarımızla aramızda köprü vazifesinde bulunan muhtarlarımıza detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Amacımız hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutmak. Bu anlamda her zaman vatandaşımızın yanındayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün liderliğinde vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4