MASKİ’nin Önceliği İnsan Sağlığı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Zıramanlar mahallesinde bulunan içme suyu deposunda gerçekleştirdiği bakım onarım çalışmasıyla vatandaşlara ulaşan içme suyunu daha sağlıklı hale getirdi.

MASKİ’nin Önceliği İnsan Sağlığı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarının bakım onarım çalışmasını gerçekleştirerek önce insan sağlığını hedefliyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalarla Selendi ilçesine bağlı Zıramanlar mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım onarım çalışması gerçekleştirildi. Deponun fayans döşemeleri ve yalıtım sisteminin yapılmasıyla kayıp kaçakların önüne geçildi. Deponun manevra odası da yenilenerek boya ve badana işleri de yapıldı.

“İçme suyu depomuz mis gibi oldu”

Zıraman mahalle muhtarı Bayram Sağlam, “İçme suyu depomuzun eski hali kötüydü. MASKİ ekipleri detaylı bir bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. Depo tertemiz, mis gibi oldu. Emek veren ekiplere ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4