MCBÜ TOKİ Konutlarına, Yunusemre Belediyesi tarafından Yol

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İlhan Varank Yerleşkesi içerisinde bulunan TOKİ konutlarına Yunusemre Belediyesi tarafından 1 km’lik yol yapıldı.

MCBÜ TOKİ Konutlarına, Yunusemre Belediyesi tarafından Yol

    Yunusemre Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İlhan Varank Yerleşkesi içerisinde yer alan TOKİ konutlarında ulaşımı kolaylaştırmak için yaptığı yol çalışmasında sona gelindi.

    Yunusemre Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İlhan Varank Yerleşkesi içerisinde bulunan TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için 1 km’lik yol açtı. Yapılan çalışma ile önemli bir ihtiyacın karşılandığını belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlarımızın talebi, kurumlararası yaptığımız görüşmeler sonucu burada 1 km’lik yol çalışması yaptık. Bölgede yeni bir yol açtık. Açılan bu yol ile vatandaşlarımızın eksikliğini hissettiği bir çalışma hayata geçirilmiş oldu. Yaz aylarında da yolumuzun sati kaplamasını gerçekleştireceğiz.” 
    

 

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4