MCBÜ’den Genel Müdür Burak Aslay’a Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kazaz’ı makamında ağırladı.

MCBÜ’den Genel Müdür Burak Aslay’a Ziyaret
banner43

Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ın konuğu oldu. Ziyarette, Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Ekrem Yılmaz, Turgutlu Hasan Ferdi Teknoloji Fakültesi Sekreteri Şenol Berber, Yapı İşleri Daire Başkan Vekili Eyüp Serhan Güven de hazır bulundu. Profesör Doktor Mustafa Kazaz, Aslay’ı yeni görevinde tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kazaz, Manisa’ya ortaklaşa hizmet etmek için birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam edeceklerini belirtti.

“Birlik ve beraberlik içerisinde her zaman yanınızdayız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Burak Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde Manisa’nın hizmetindeyiz. Ortaklaşa gerçekleştirilecek her tür projede birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazırız. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Üniversitelerimizin her zaman yanında ve işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4