Merhum Mehmet Candan Komisyon Toplantısında Anıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Ekim ayında gerçekleştirilecek olan Meclis Toplantısı öncesinde ihtisas komisyonlarının toplantıları yapılmaya devam ediyor.

Merhum Mehmet Candan Komisyon Toplantısında Anıldı
banner43

Bu kapsamda Hukuk ve Tarifeler Komisyonu toplantısı da yapıldı. Toplantıda Manisa'ya uzun yıllar hizmet eden ve Eylül ayı içerisinde vefat eden Hukuk ve Tarifeler Komisyonu üyesi Avukat Mehmet Candan da anıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ekim ayı meclis toplantısı öncesinde ihtisas komisyonları gerçekleştirdikleri toplantılarla gündem maddelerini görüşüyor. Bu kapsamda Hukuk ve Tarifeler Komisyonu, Hukuk ve Tarifeler ile Plan ve Bütçe Komisyonu, Hukuk ve Tarifeler ile Tarım, Hayvancılık ve Orman Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonu toplantıları gerçekleştirildi. Komisyon toplantıları öncesinde Eylül ayı içerisinde vefat eden Büyükşehir Belediye Meclisi Hukuk ve Tarifeler Komisyonu Üyesi Avukat Mehmet Candan da anıldı. Manisa'ya uzun yıllardır önemli hizmetlerde bulunan Merhum Mehmet Candan'a yaptığı hizmetler için teşekkür edildi.

Manisa'ya Çok Katkısı Oldu

2 dönemdir birlikte görev yaptıkları Avukat Mehmet Candan'ın olmadığı ilk komisyon toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten Hukuk ve Tarifeler Komisyonu Başkanı Mehmet Güzgülü, Candan'ın Manisa'ya yaptığı katkıları anlattı. Mehmet Güzgülü, "Merhum Mehmet Candan'ın Manisa'ya çok katkısı oldu. İlk defa olmadığı bir toplantı yapıyoruz. Yaptığı hizmetler için Allah razı olsun, mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı. Toplantıda merhum Mehmet Candan'ın ruhuna ithafen dualar okundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4