Mezarlıkların Güvenliği İçin Titiz Çalışma

​​​​​​​Manisa Büyükşehir Belediyesi Ahmetli ilçesi Gökkaya ve Alahıdır Mahalle Mezarlıklarında himaye çit çalışmasını tamamlarken, ilçe mezarlığında da kilit parke çalışması gerçekleştiriyor.

Mezarlıkların Güvenliği İçin Titiz Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde mezarlıkların bakım ve onarımını hassasiyetle sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahmetli ilçesi Gökkaya ve Alahıdır Mahalle Mezarlıklarında himaye çit çalışması yapılırken ilçe mezarlığında da kilit parke çalışması gerçekleştiriliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yapım Kontrol ve Uygulama Şube Müdürü Egemen Eceoğlu ve Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Nilhan Kılıç ile birlikte mezarlıklarda yürütülen çalışmaları inceledi. Topkaya ve beraberindekiler, ilk olarak ilçe mezarlığında yürütülen kilit parke çalışmasını inceledi. Topkaya, kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmayla, mezarlık içerisindeki yolun daha iyi bir hale geleceğini belirterek, vatandaşların ebediyete intikal edecek olan yakınlarını da daha rahat ziyaret edeceğini vurguladı.

Başkan Ergün’e teşekkür ettiler

Topkaya ve beraberindekiler daha sonra, Gökkaya ve Alahıdır Mahalle Mezarlıklarında tamamlanan himaye çit çalışmasını inceledi. Çalışmanın ardından mezarlıklarının daha güvenli ve düzenli hale geldiğini belirten mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Alahıdır Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Yıldırım: Koordinatörümüzden bu çalışmasının ricasını yapmıştık. Sağ olsunlar, çalışmayı yaparak mezarlığı güvenli hale getirdiler. Mezarlığın içerisine dışarıdan hayvan girmesi önlendi.

Gökkaya Mahalle Muhtarı Kadir Türker: Büyükşehir Belediyesi tarafından mezarlığımızın etrafında himaye çit çalışması yapıldı. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından parke taşlarımız yapıldı. Cengiz başkanımıza buradan çok teşekkür ediyorum.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4