Muhtar Gökmen, “Cengiz Başkan Seçimler İçin Değil, Vatandaş İçin Çalışıyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Tavak Mahallesinde açtığı sondajda saniyede 6 litre verime sahip suya ulaştı.

Muhtar Gökmen, “Cengiz Başkan Seçimler İçin Değil, Vatandaş İçin Çalışıyor”

Mahalle Muhtarı Hüseyin Gökmen de, “Bir yönetici efsane unvanını yaptığı çalışmalar ile alır. Cengiz Başkanımız da yaptığı icraatlar ile vatandaşlar tarafından bu unvanı aldı. Seçimler için değil, vatandaş için çalışıyor. Manisa’ya yüz yılda bir gelecek bir başkana sahip olduğumuz onurlu ve gururluyuz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, başladığı sondaj hamlesine hız kesmeden devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Selendi ilçesine bağlı Tavak Mahallesinde de yeni bir sondaj kuyusu açıldı. Sondajda saniyede 6 litre verime sahip suya ulaşıldı. Mahalle Muhtarı Hüseyin Gökmen ve mahalle sakinleri yapılan çalışma için MASKİ’ye teşekkür etti.

“Manisa’ya yüz yılda bir gelecek bir başkana sahip olduğumuz için onurlu ve gururluyuz”

Mahalle Muhtarı Hüseyin Gökmen, “Yapılan çalışmalardan memnunuz. Bir yönetici efsane ismini yaptığı çalışmalar ile alır. Cengiz Başkanımız da yaptığı icraatlar ile vatandaşlar tarafından bu unvanı aldı. Seçimler için değil, vatandaş için çalışıyor. Manisa’ya yüz yılda bir gelecek bir başkana sahip olduğumuz için onurlu ve gururluyuz. Mahallemiz büyük bir mahalle. 650 nüfusa ve 350 haneye sahibiz. Cengiz Başkanımız yaptığı yatırım ile mahallemizde göçü önledi. İnsana verdiği değer nedeniyle kendisine teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4