Muhtar Gürsel Tan “MASKİ’nin Çalışmaları İle Nefes Alıyoruz”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesinde 3 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Muhtar Gürsel Tan “MASKİ’nin Çalışmaları İle Nefes Alıyoruz”

Mahalle Muhtarı Gürsel Tan, “MASKİ’nin çalışmaları ile nefes alıyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, daha sağlıklı bir çevre oluşumuna katkı sağlamak ve ekolojik dengeyi korumak adına çalışmalarını sürdürüyor. Dere temizliklerine ara vermeden devam eden Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesinde 3 kilometrelik dere temizlik çalışması yaptı. Tamamlanan çalışmalar ile dere etrafında bulunan tarım arazileri taşkın tehlikesine karşı korumaya alındı. Dere yatağında biriken zararlı maddelerin de uzaklaştırıldığı çalışma ile bölgedeki vatandaşlar da nefes aldı.

Ozanca Mahallesinden Cengiz Ergün’e teşekkür

Ozanca Mahalle Muhtarı Gürsel Tan, “Mahallemizin içinden de geçen dere yatağında özellikle yağışlı havalarda taşma oluyor, vatandaşlarımızın yaşam alanı ve tarım arazilerini su basıyordu. MASKİ ekipleri büyük bir emekle durmadan çalışarak kısa sürede gereken temizliği yaptı. Bu çalışmaların büyük öneme sahip olduğunu düşünü-yorum. MASKİ’nin çalışmaları ile nefes alıyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4