Muhtar Nesime Şakrak, “MASKİ’nin Özverili Personellerinden Çok Memnunuz”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesinde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Muhtar Nesime Şakrak, “MASKİ’nin Özverili Personellerinden Çok Memnunuz”

Mahalle muhtarı Nesime Şakrak, “Dere temizliği ile artık taşkın korkusu yaşamayacağız. MASKİ ekiplerinden çok memnunuz. İletişim kurmak istediğimizde hemen bize ulaşıyorlar. Her konuda yardımcı olmak için mesai saatleri dışında bile yanımızdalar. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve özverili personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesinde dere temizliği yaptı. Yapılan çalışma ile aşırı yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkınlara karşı önlem alındı. Derenin içinden geçtiği bölgede yaşayan vatandaşların can ve mal güvenliğinin de koruma altına alındığı çalışma vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

“MASKİ mesai saatleri dışında bile bizim yanımızda”

Ulucami Mahalle Muhtarı Nesime Şakrak, “Geçtiğimiz aylarda meydana gelen aşırı yağışlı havalarda mahallemizdeki derede taşkın meydana geldi. Bu sıkıntıyı bir daha yaşamamak adına MASKİ ekipleri güzel bir çalışma gerçekleştirdi. MASKİ ekiplerinden çok memnunum. Personeller bir dediğimizi iki etmiyor. İletişim kurmak istediğimizde hemen bize ulaşıyorlar. Her konuda yardımcı olmak için mesai saatleri dışında bile yanımızdalar. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve özverili personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4