Muhtar Onur; “Yolumuz 3 Gün Gibi Kısa Sürede Bitti”

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesi Rahmanlar, Kabaklar, Hacılar ve Çinan Mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan 6 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Muhtar Onur; “Yolumuz 3 Gün Gibi Kısa Sürede Bitti”
banner43

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci de çalışma yapılan yolda Kabaklar Mahallesi Muhtarı Faik Onur ile bir araya gelerek, yol hakkındaki memnuniyeti dinledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi amacıyla yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Selendi İlçesi Rahmanlar, Kabaklar, Hacılar ve Çinan Mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan 6 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Selendi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Sakin Gürbüz ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı personelleri Kabaklar Mahallesi Muhtarı Faik Onur ile bir araya geldi. Yol yapım çalışmaları hakkında memnuniyetini paylaşan Kabaklar Mahallesi Muhtarı Faik Onur hem yol hakkında bilgiler verdi hem de emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Yolumuz Kısa Sürede Bitti

Kabaklar Mahalle Muhtarı Faik Onur; “Bizim bu yolumuz Çinan, Rahmanlar, Kabaklar ve Hacılar bağlantı yolumuzdur. 6 kilometre uzunluğunda sathi kaplama çalışma çalışması yapıldı ve 3 gün gibi kısa bir sürede bitirildi. Yolumuz önceden çok bozuktu araçlarımız çamurdan geçemiyordu. Şimdi rahatlıkla gelip gidebiliyoruz ve çok güzel oldu yolumuz. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4