Muradiye-Menemen Caddesine 19 Bin Metrekare Peyzaj Uygulaması

​​​​​​​Yeşil alan çalışmalarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Muradiye-Menemen Caddesi üzerinde refüjde peyzaj uygulamasına başladı.

Muradiye-Menemen Caddesine 19 Bin Metrekare Peyzaj Uygulaması

Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 19 bin metrekare genişliğinde bir alanda yürütülen çalışmaların önümüzdeki günlerde tamamlanacağını belirti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Muradiye-Menemen Caddesi üzerinde peyzaj uygulamasına başlandı. Hummalı bir şekilde yürütülen çalışmaları; Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya birlikte inceledi.  Çalışmalarda görev alan personellerle tek tek tokalaşan, kolaylıklar dileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu daha sonra çalışmadaki son durum hakkında Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş’tan bilgi aldı.

Çalışmalar hakkında bilgi verdi

19 bin metrekare bir alanda çalışma yürüttüklerini belirten Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla yeşil alan çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu anlamda şehrimizin girişi olarak nitelendirebileceğimiz Muradiye- Menemen Caddesi üzerinde 19 bin metrekare alan üzerinde bir peyzaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Toprak dolgusunu gerçekleştirdik, çınar yapraklı dut ağacımızı diktik. Şuanda çim ekimi yapıyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4