Muştullar’ın da Yolu Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Muştullar Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Muştullar’ın da Yolu Yenilendi
banner43

Çalışma yapılan yolun öğrenci ve işçi taşımacılığı amacıyla yoğun olarak kullanıldığını belirten Muştullar Mahalle Muhtarı Nurullah Şener, memnuniyetini paylaşarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi amacıyla il genelinde yol yapım ve bakım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Muştullar Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Yapılan yol yapım çalışmasıyla birlikte mahalleye ulaşım daha güvenli ve konforlu hale geldi. Çalışma yapılan yolun, öğrenci ve işçi taşımacılığı amacıyla yoğun olarak kullanıldığını ifade eden Muştullar Mahalle Muhtarı Nurullah Şener, “Yolumuzda gerçekten sathi kaplama çalışmasına ihtiyaç vardı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Başkanımıza teşekkür ederiz. Böyle çalışmalar olduğunda, mahalle olarak memnun oluyoruz. Sağ olsunlar, iyi oldu” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4