Oda Başkanlarından Başkan Ergün’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay ile Manisa Sebze Meyve Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Ömer Akagündüz’ü makamında konuk etti.

Oda Başkanlarından Başkan Ergün’e Ziyaret

Kısa süre önce gerçekleştirilen seçimlerde başkanlık görevine seçilen Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay ile Manisa Sebze Meyve Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Ömer Akagündüz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü,  Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş da yer aldı. Ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Ergün, “Allah utandırmasın, başta siz olmak üzere değerli yönetiminizde bulunan arkadaşları tebrik ediyorum. Bu görevler hep gelip geçici, Rabbim utandırmasın. Allah hayırlı görevlere imza atmayı nasip etsin inşallah. Başarılar diliyorum, bugünkü nazik ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

“Halkımıza hizmet için yola çıktık”

Ziyarette konuşan Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay, “Bizleri kabul ettiğiniz için Başkanım, kendim, camiam ve ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz gibi biz toplumun tedarik zincirini oluşturan önemli bir camiayız. Bu sorumlulukla yeni bir ekip yeni bir heyecanla yola çıktık. Hem pazarcı esnafımıza hem de Manisa halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için yola çıktık. Rabbim utandırmasın. İnşallah sizlerin de desteğiyle Manisa halkımıza daha güzel hizmetleri el birliğiyle yapacağız” diye konuştu. Başkan Ergün, Manisa Sebze Meyve Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Ömer Akagündüz’e de hayırlı olsun dileklerini iletti. Akagündüz de, genç bir yönetimle göreve geldiklerini belirterek, “Manisa’daki paydaşlarımızla birlikte halkımıza daha taze ve güvenli meyve sebze ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. Gıda israfının önüne geçecek çalışmalar yapıyoruz. Rabbim utandırmasın” dedi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle noktalandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4